info@adveyer.com

0 850 333 37 87

hostikonavbannerimg2
hostikhobanner

WordPress Hosting

Wordpress hosting paketlerimiz, sınırsız web sitesi barındırabileceğiniz SSD hosting altyapısına sahip hosting hizmetidir.
0 +

Aktif Sunucu

0 K+

Aktif Alan Adı

0 K+

Memnun Müşteri

24/7

Teknik Destek

Hızlı ve Güvenilir Hosting

Web hosting paketlerimizi inceleyerek, kişisel ve kurumsal projeleriniz için özel olarak optimize edilmiş, yüksek performanslı hosting çözümlerine sahip olabilir, ücretsiz transfer avantajından faydalanabilirsiniz.

WordPress Hosting Paketini Seç

Tüm Paketler İçin

WordPress Mini

Kişisel weh site ve blog sayfaları için bire bir

Save 75% with 12/mo
$
9
.00/

Yıllık

WordPress Eko

Her işe uygun ekonomik paket

Save 75% with 12/mo
$
11
.88/

Yıllık

WordPress Pro

Üst seviye web siteleri için

Save 75% with 12/mo
$
35
.88/

Yıllık

WordPress Hosting Özellikleri

Tüm WordPress Hosting Hizmetlerinin Sahip Olduğu Özellikler

HTTP/2 ile Yeni nesil Hızlı İnternet!

Artık web siteleriniz ücretsiz HTTP/2 özelliğimiz ile hem daha hızlı hem daha güvenilir. HTTP/2 artık tek tıkla aktif edilebilir.

İstediğiniz PHP Versiyonunu Seçin!

Tüm özellik seçimlerini size bırakıyor ve istediğiniz PHP versiyonunu seçim şansını size sunuyoruz.

Antispam & Antivirüs Hizmeti

Tüm mail hesapları antispam ve antivirüs korunmaktadır. Filtreler oluşturabilir kullanıcı izinleri ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz SSL Desteği

CPanel ile ücretsiz olarak sitenize SSL özelliği ekleyebilirsiniz. Ücretsiz SSL'ini hemen aktif edip güvenilir olabilirsiniz.

7/24 Teknik Destek

Size en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.Problemlerinize en kısa sürede yanıt verilecektir.

Tek Tıkta Uygulama Yükleme

WordPress, Joomla, Magento ve 50'den fazla hazır sistemi tek tık ile tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

WordPress Hosting, WordPress ile oluşturulan ve yönetilen her tür web sitesinin kaynak talebini en iyi şekilde karşılamayı hedefleyen hosting çözümüdür. Sıradan bir Linux sunucusundaki WordPress kurulumundan daha yüksek hız ve güvenlik seviyelerine ulaşmanızı sağlar. Tüm hosting türlerine entegre edilebildiğinden farklı ölçekteki siteler için yüksek verimlilik sunabilir.

Gelişmiş özel WordPress yönetim panelimiz sayesinde WordPress sitesi kurulumunu tek bir tık ile 1 dakikada siz de gerçekleştirebilirsiniz. Yine de sorun yaşıyor iseniz tabiki seve seve sizin adınıza ücretsiz WordPress kurulumu desteği vermekteyiz.

WordPress Hosting paketleri, özel olarak konfigürasyonu gerçekleştirilmiş, %100 SSD sunucularda barındırılmaktadır. Bu sayede gezi, spor, kültür, yemek, teknoloji içeriklerine sahip kişisel bloğunuzu ya da işletmenize ait kurumsal web sitenizi tek tıkla kurabilir, cPanel Panel üzerinden tema ve eklentilerinizi yönetebilir, güncelleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Paketlerimiz, WordPress uygulaması ile %100 uyumludur. Bu şu demektir; hiç bir şekilde yeni kurmuş olduğunuz veya başka bir hosting firmasında barındırdığınız WordPress siteniz de uyum sorunu yaşamazsınız ve sayfanızın kurulum ve konfigürasyonu anında gerçekleşir. Sayfalarınızda http hata mesajları almazsınız. Aynı zamanda donanımsal ve yazılımsal kaynaklar WordPress uygulamasına özel olarak optimize edilmiştir. Bu nedenle en hızlı WordPress sitesine sahip olursunuz. WordPress sürümü ne olursa olsun sorunsuz kurulum gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca sektörün en iyi WordPress hosting fiyatları, firmamız tarafından sunulmaktadır.

Tüm sunucularımızda barınan WordPress güvenliği ; siteler arası özel dosya sistemi izolasyonu, yüksek kaynak tüketen sitelerin diğer siteleri etkilememesini sağlayacak yapılar, tüm uygulama sunucu ve işletim sisteminin güvenlik yamalarının periyodik geçilmesi ve özel firewall kuralları ile sağlanmaktadır.

WP Hosting paketlerimizde tüm Tema ve Modüller desteklenmektedir. Dilediğiniz tema ve modülleri kullanabilirsiniz. Bir noktaya dikkat etmenizi öneririz. Verimsiz yazılmış bazı tema ve modüller WordPress sitenizin yavaşlamasına veya hiç çalışmamasına neden olabilir. Bu tarz durumlarda tüm modüllerinizi ve temanızı kontrol edip sorun yaratan öğeyi WordPress yönetim paneli üzerinden kaldırmanızı öneririz.

Evet WordPress sayfalarınızı bizden kiralamakta olduğunuz paketinize taşıyoruz ve sayfa uyum kontrollerini gerçekleştiriyoruz. WordPress site taşıma işlemi ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır. Dilerseniz sıfırdan WordPress site kurma işlemini de gerçekleştirebilmekteyiz.

Hayır. Adveyer WordPress Hosting paketlerimiz WordPress.org’da var olan en son WordPress sürümünü kullanır. Tüm hizmet alanlarında en güncel ve en gelişmiş donanımları kullanmak Adveyer kalitesinin odağında yer alır.