Gizlilik Sözleşmesi | ADVEYER

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Güvenlik ve Gizlilik


Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliği bizler için her şeyden daha önemlidir. www.adveyer.com üzerinde alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri,Tel Numaraları vs.) başka kişi, kurum ve kuruluşlarla asla paylaşılmayacaktır.Yapımız içersinde sadece sizin sipariş esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır. Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır.

www.adveyer.com sitemize girmiş olduğunuz hiçbir bilgiyi, aşağıdaki kosullar haricinde hiçbir şart ve koşulda, hiç kimse ve hiçbir firma ile paylaşmamayı garanti eder. Sitemiz kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar.

a-) Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde
b-) Site mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla
c-) Kullanım şartlarında kabul ettiğiniz kurallar çerçevesindeKredi Kartı Güvenliği


Bilgi iletiminin ekstra güvenliği için mağazamızda tüm bilgiler RapidSSL tarafından 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankalara ulaşır. Mağazamızda tüm bankaların, tüm kredi kartlarını –tek çekim- kullanabilirsiniz. Ayrıca sipariş sayfasında hangi bankaların kredi kartlarının taksitli seçenekleri olduğunu görebilirsiniz. Yakın bir gelecekte diğer kartlar ile de taksit imkanı olacaktır. Mağazamıza yaptığınız kredi kartı harcamaları, hesap ekstresinde firmamızın markası olan " www.adveyer.com " olarak gözükecektir. .