Cpanel Web Barındırma | ADVEYER
SATIN AL - $ 9 / Yıllık


CPANEL HOSTING ORTAK ÖZELLİKLERYeni nesil Hızlı İnternet!

HTTP/2 ile Yeni nesil Hızlı İnternet!

Yeni nesil internet ile tanışmaya hazır mısınız? Artık web siteleriniz ücretsiz HTTP/2 özelliğimiz ile hem daha hızlı hem daha güvenilir. SEO dostu web siteler oluşturmanıza hızıyla büyük kolaylık sağlayan HTTP/2 artık tek tıkla aktif edilebilir.

Ücretsiz SSL Desteği

Ücretsiz SSL Desteği

CPanel ile ücretsiz olarak sitenize SSL özelliği ekleyebilirsiniz. SEO dostu siteler oluşturup arama motorlarında üst sıra hedeflerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Ücretsiz SSL'ini hemen aktif edip güvenilir olabilirsiniz.

İstediğiniz PHP Versiyonunu Seçin!

İstediğiniz PHP Versiyonunu Seçin!

Bir modül yükleyecekseniz yüklersiniz! Departman departman gezip izin almanıza gerek yok. Çoklu PHP özelliğimiz ile tüm özellik seçimlerini size bırakıyor ve istediğiniz PHP versiyonunu seçim şansını size sunuyoruz.

Tek Tıkta Uygulama Yükleme

Tek Tıkta Uygulama Yükleme

Yeni bir blog sitesi veya farklı platformlarda hizmet veren bir web sitesi açmak istiyorsanız Wordpress, Joomla, Magento ve daha 50'den fazla hazır sistemi tek tık ile yükleyebilirsiniz. Bunun için ekstra bir ücrete gerek yoktur.

Ücretsiz Site Araçları

Ücretsiz Site Araçları

Cpanel'in sahip olduğu tüm özelliklerden faydalanabilir ve amacınıza uygun tüm işlemleri herhangi bir kısıtlama olmadan yapabilirsiniz. Anlaşılır ve kolay kullanılabilir panel sayesinde her işinizi rahatlıkla gerçekletirebilirsiniz.

E-Posta Kullanım Limitleri

E-Posta Kullanım Limitleri

Tüm hosting paketleri için saatlik atılabilecek mail adedi 150'dir. Bunun yanı sıra her kullanıcı için belirlenen mail kullanım kotası 1024 MB'tır. Paketler toplu gönderim ya da spam e-posta gönderimleri için kullanılamaz.

Limitsiz İşlemci Faaliyetleri

Limitsiz İşlemci Faaliyetleri

Kullanıcılar için belirlenen CPU kullanım alanlarını limitsiz şekilde ve yüksek performans garantisi ile kullanabilirsiniz. Siteniz için en uygun paketleri seçerek işlemci kullanım limitinizi doğru olarak belirleyebilirsiniz.

Ücretsiz Site Taşıma

Ücretsiz Site Taşıma

Site taşıma işlemini size ücretsiz olarak sunuyoruz. Böylelikle sizi çok büyük bir zahmetten kurtarıyoruz. Taşıma işlemlerinde %100 garanti veriyor ve herhangi bir veri kaybı olmayacağının garantisini rahatlıkla veriyoruz.

Kullanımı Basit Yedekleme

Kullanımı Basit Yedekleme

Sitelerinizin, veritabanlarınızın ya da maillerinizin yedeğini kontrol paneli üzerinden bir kaç adımda kolayca alabilirsiniz. Yedekleme için planlanmış iş oluşturabilir ya da manuel olarak istediğiniz zaman yedekleme yapabilirsiniz.

Antispam & Antivirüs Hizmeti

Antispam & Antivirüs Hizmeti

Tüm e-posta hesapları sistemimiz tarafından antispan ve antivirüs hizmetinin koruması altındadır. Bu koruma ile kontrol paneli üzerinden filtreler oluşturabilir ve beyaz ya da kara listeler oluşturarak güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

24/7/365 Güvenilir Destek

24/7/365 Güvenilir Destek

Yılın her günü ve her saati bize ulaşabilir, teknik yardım talep edebilir ve öneri alabilirsiniz. Uzman teknisyen ve mühendislerimizin hosting konusundaki tecrübelerinden faydalanarak ayrıcalıklı hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.

99.95% Aktif Çalışma Garantisi

99.95% Aktif Çalışma Garantisi

Veri merkezimizin ortalama çalışma süresi 99.95½ seviyesindedir. Kısaca söz etmek gerekirse tüm yedekli alt yapımız ile kesintisiz hizmet sağlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Siz de kesintisiz hizmetimizle tanışın kafanız rahat olsun.

Para İade Garantisi

Para İade Garantisi

Adveyer.com'un neden göstermeksizin her zaman hizmeti sonlandırma ve iade hakkı vardır. 7 gün içerisinde iptal edilen hizmetlerin para iadesi yapılmaktadır. Hosting paketi iadelerinde domain ücreti paket ücretinden düşülmektedir.

ÜCRETSİZ
ALAN ADI
LİMİTSİZ
VERİ TABANI
TEK TIKTA
UYGULAMA YÜKLEME
99.95% AKTİF
ÇALIŞMA GARANTİSİ
KULLANIMI KOLAY
KONTROL PANELİ
ÜCRETSİZ
SİTE ARAÇLARI
SSL
SERTİFİKALARI
WEB SİTE & ALAN ADI
TRANSFERİ
PARA İADE
GARANTİSİ
24/7/365
GÜVENİLİR DESTEK
  • Hostbill
  • DirectAdmin
  • CPanel
  • Plesk
  • Apache
  • LiteSpeed
  • PHP
  • MySQL